Schedpol – lider w produkcji na wymiar dla branży meblowej

0
239
10 listopada 2022

Firma Schedpol działając na rynku od ponad czterdziestu lat spełnia oczekiwania kontrahentów tworząc lekkie, trwałe i wytrzymałe produkty na wymiar. Pozwala to na dostosowanie poszczególnych elementów do indywidualnych projektów architektonicznych oraz wymagań klientów.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla firm zajmujących się budową jachtów, domów oraz łazienek modułowych. Nasi specjaliści zaprojektują i wykonają lekkie, dostosowane do konkretnego wymiaru produkty. Dzięki temu można je perfekcyjnie dopasować do praktycznie każdego wnętrza.

Schedpol – lider w produkcji na wymiar dla branży meblowej

Tworzymy produkty od podstaw korzystając z dostępnych na polskim rynku elementów oraz półproduktów. Nie zlecamy produkcji za granicę, nie kupujemy też gotowych rozwiązań od innych producentów. Projektujemy, tworzymy i dystrybuujemy nasze produkty sami, co pozwala zachować kontrolę na każdym etapie produkcji, świadcząc przy tym usługi najwyższej jakości. Produkowane przez nas produkty wyposażone są w szereg nowoczesnych technologii, które wpływają pozytywnie na ich codzienne użytkowanie. Warto wspomnieć m.in. o powłoce Easy To Clean, Antibac czy o możliwości zamówienia brodzika, wanny czy umywalki w indywidualnym kolorze (z palety RAL) czy o niestandardowej strukturze powierzchni – połysk albo matowa struktura kamienia.   

Posiadamy doświadczenie w realizacji wielu projektów dla różnych branż. Jesteśmy otwarci na współpracę B2B w celu tworzenia wspólnych wartości oraz elementów istotnych z punktu widzenia klienta docelowego. Jesteśmy polskim producentem, który od czterech dekad z sukcesem wyposaża łazienki w nowoczesne rozwiązania prysznicowe, wanny, produkty podpłytkowe, a także odpływy liniowe.

Schedpol – lider w produkcji na wymiar dla branży meblowej