Schedpol – know how na medal

0
286
15 lutego 2023

Od ponad czterdziestu lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do łazienek. Jesteśmy producentem brodzików, wanien, odpływów liniowych oraz rozwiązań podpłytkowych. Od czterech dekad nieustannie rozwijamy asortyment w trosce o komfort naszych klientów. Dzięki zaawansowanym technologiom, interdyscyplinarnemu zespołowi projektowemu oraz własnemu studiu projektowemu i produkcji bezpośrednio w firmie, tworzymy nowoczesne, przyjazne dla użytkowników, wyjątkowo stabilne produkty, które z powodzeniem znajdują zadowolonych odbiorców w Polsce i Europie.

Schedpol – know how na medal

Naszym klientom umożliwiamy stworzenie brodzików, wanien, odpływów, jak również umywalek na indywidualne zamówienie. Służymy radą oraz wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapewniamy możliwość zrealizowania projektu od podstaw, a także wspieramy naszych kontrahentów w skutecznym wdrożeniu linii produktowych na rynek – dbamy o marketing, oprawę wizualną, opracowujemy język korzyści, tworzymy koncepty szkoleniowe oraz ekspozycyjne. W pakiecie z wysokiej jakości usługami oferujemy również obsługę posprzedażną.

Zaufanie naszemu doświadczeniu procentuje. Możemy stworzyć dla Państwa perfekcyjnie dobrany brodzik, wannę czy inne akcesoria łazienkowe. Korzystając z naszych usług wszyscy klienci Schedpol otrzymują w pakiecie pewność najwyższej jakości usług oraz wieloletnią gwarancję na zamówione produkty.

Są na rynku inne firmy i jest Schedpol!