Schedpol – know how na medal

0
81
15 lutego 2023

Od ponad czterdziestu lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do łazienek. Jesteśmy producentem brodzików, wanien, odpływów liniowych oraz rozwiązań podpłytkowych. Od czterech dekad nieustannie rozwijamy asortyment w trosce o komfort naszych klientów. Dzięki zaawansowanym technologiom, interdyscyplinarnemu zespołowi projektowemu oraz własnemu studiu projektowemu i produkcji bezpośrednio w firmie, tworzymy nowoczesne, przyjazne dla użytkowników, wyjątkowo stabilne produkty, które z powodzeniem znajdują zadowolonych odbiorców w Polsce i Europie.

Naszym klientom umożliwiamy stworzenie brodzików, wanien, odpływów, jak również umywalek na indywidualne zamówienie. Służymy radą oraz wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapewniamy możliwość zrealizowania projektu od podstaw, a także wspieramy naszych kontrahentów w skutecznym wdrożeniu linii produktowych na rynek – dbamy o marketing, oprawę wizualną, opracowujemy język korzyści, tworzymy koncepty szkoleniowe oraz ekspozycyjne. W pakiecie z wysokiej jakości usługami oferujemy również obsługę posprzedażną.

Zaufanie naszemu doświadczeniu procentuje. Możemy stworzyć dla Państwa perfekcyjnie dobrany brodzik, wannę czy inne akcesoria łazienkowe. Korzystając z naszych usług wszyscy klienci Schedpol otrzymują w pakiecie pewność najwyższej jakości usług oraz wieloletnią gwarancję na zamówione produkty.

Są na rynku inne firmy i jest Schedpol!