Dropshipping od Schedpol

0
795
19 sierpnia 2022

Schedpol jest jedynym polskim producentem działającym w branży sanitarnej, który umożliwia swoim partnerom biznesowym skorzystanie z usługi dropshippingu. Usługa ta dostępna jest również w przypadku produktów oferowanych pod marką własną partnerów handlowych firmy. Oferta skierowana jest zarówno do międzynarodowych sieci handlowych, hurtowni działających na terenie całego kraju, jak i hurtowni regionalnych, a także salonów czy sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Każdy z partnerów B2B firmy Schedpol, który skorzysta z dropshippingu może liczyć na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście.

Czym jest dropshipping?

 

Dropshipping to model logistyczny polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Dropshipping umożliwia taki rodzaj obsługi sprzedaży detalicznej, dzięki któremu produkty docierają do odbiorców bezpośrednio z magazynu naszej firmy, a nie od sprzedawcy czy dystrybutora. Dzięki temu wyraźnie skraca się łańcuch dostaw i poprawia komunikacja pomiędzy odbiorcą a producentem. Pozwala to oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Dropshipping od Schedpol

Korzyści z wprowadzenia dropshippingu.

Dropshipping pozwala zwiększyć dostępność produktów, a co za tym idzie zmaksymalizować sprzedaż marek własnych na terenie Polski oraz w krajach UE. Dzięki innowacyjnej usłudze oferta handlowa dostępna dla klientów jest szersza i lepiej trafia w ich oczekiwania. Dzieje się tak dlatego, że zwiększa się możliwość oferowania produktów innych niż te dostępne w najbardziej popularnych wymiarach czy kształtach. Warto wspomnieć, że Schedpol tworzy brodziki w oparciu o ponad 500 oryginalnych form. Brodziki wykonane przy ich użyciu dzięki usłudze dropshippingu mogą być oferowane pod markami własnymi klientów bez żadnych ograniczeń.

 

Dlaczego warto wybrać dropshipping?

Dropshipping to model działania, po wdrożeniu którego zyskują wszyscy – producenci, dystrybutorzy, jak i klienci. Taki sposób dostawy produktów umożliwia sprawną obsługę zamówień
i minimalizuje koszty dostawy. Dystrybutor/właściciel sklepu może zapewnić nieprzerwaną dostępność towarów, natomiast klient zyskuje szybką dostawę bezpośrednio od producenta.

 

Jakość gwarantowana przez Schedpol!

Dostosowujemy naszą ofertę w taki sposób, aby każdemu z naszych klientów oraz dystrybutorów móc zaoferować tak samo dobre warunki współpracy. Dzięki temu partnerzy biznesowi firmy Schedpol mają okazję skorzystać z pełni możliwości, które drzemią w naszym przepastnym magazynie brodzików, nośników, wanien oraz odpływów liniowych. Współpracujące z nami hurtownie, sklepy czy markety stają się bezkonkurencyjne w oczach klientów – mogą bowiem poza świetną ceną zaoferować również błyskawiczną, bezpieczną dostawę wprost od producenta.

 

Dropshipping od Schedpol

 

Aspekt ekologiczny.

Usługa dropshippingu to również nowoczesne, ekologiczne podejście do tematu sprzedaży. Zamówione przez klienta produkty dostarczamy w ramach jednej paczki. Nie bez znaczenia jest fakt, iż produkty tworzone przez Schedpol są o ok. 60% lżejsze od wyrobów konglomeratowych. W ten sposób niwelujemy konieczność korzystania z półpalet oraz palet. Pozwala to na wyraźne zmniejszenie śladu węglowego, jak również sprawia, że przesyłki stają się bardziej poręczne. Wszystkie te zabiegi wprowadzone przez Schedpol powodują, że emisja CO2 w łańcuchu dostaw zostaje obniżona aż o 50%. Brodziki akrylowe oraz kompozytowe projektowane i produkowane przez Schedpol to rozwiązania nowoczesne, a jednocześnie niezwykle ekologiczne. Warto podjąć z nami stałą współpracę!