oferta
obudowy

Jesienią 2008 roku Firma Schedpol zaproponowała ciekawe i nowoczesne rozwiązania w zakresie obudowywania wanien i brodzików - elastyczne obudowy uniwersalne. Obudowy wzmocnione są fabrycznie siatką i klejem, co pozwala na bezpośrednie przyklejanie płytek. Ich elastyczność oraz możliwość regulacji wysokości i długości (dzięki istniejącym nacięciom) pozwalają na wszechstronną stosowalność – niemalże do wszystkich wanien półokrągłych, owalnych, prostokątnych i wielokątnych dostępnych na rynku (oraz brodzików – w przypadku elastycznej obudowy uniwersalnej do brodzików). Podstawowa oferta Schedpol zawiera obudowy bez półki; obudowy z półką 5, 10, 15 cm oraz obudowy wielokątne o możliwości formowana w różne kształty. Uzupełnieniem systemu jest stopień elastyczny umożliwiający łatwe i szybkie wykonanie stopnia przed wanną półokrągłą lub prostokątną. Zarówno obudowy z półkami jak i obudowa wielokątna mogą być stosowane przy wannach z hydromasażem!

Obudowy styropianowe stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają już podpory do swego brodzika lub wanny (nogi lub stelaż) i rezygnują z montażu tego produktu na nośniku styropianowym.

Istnieje możliwość produkcji obudów o specjalnych wymiarach na życzenie Producentów wanien i brodzików. Zachęcamy do współpracy.


powiększpowiększpowiększ
powiększpowiększpowiększ
Zobacz pełną ofertę obudów styropianowych marki SCHEDPOL.