informacje
o ofercie

Poziomnice Firmy SCHED-POL dzięki wykorzystaniu właściwości libelli o wysokiej dokładności są idealnym narzędziem służącym do ustawiania poziomego maszyn i urządzeń oraz wyznaczania kierunku poziomego lub pionowego położenia prostych oraz płaszczyzn (np. ścian i podłóg w budynkach). Powierzchnia poziomnicy jest oczyszczona chemicznie, dzięki czemu zachowuje dużą wytrzymałość na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

W ofercie Firmy znajdą Państwo poziomnice malowane proszkowo lub anodowane w odcieniu szampańskim, srebrnym dostępne w dziewięciu długościach ze wskaźnikami pion-poziom, z 3 wskaźnikami pion-poziom/45°, ze wskaźnikami pion-poziom z magnesami.

Grubość profili aluminiowych odpowiada standardom europejskim.

Libelle wklejone lub wkręcane - wysoce wstrząsoodporne o dokładności wskazań 0,029° = 0,5 mm/m.

Łaty murarskie Firmy SCHED-POL są niezbędnym narzędziem w pracy związanej z robotami murarskimi i innymi robotami pokrewnymi. Stosowanie łaty murarskiej przyczynia się do podniesienia jakości prac wykończeniowych w budownictwie.

W ofercie Firmy znajdą Państwo łaty murarskie ze wskaźnikami poziomu, pionu i poziomu, ze wskaźnikami i uchwytami oraz bez wskaźników.

Libelle wklejone, wysoko wstrząsoodporne o dokładności wskazań 0,057° = 1mm/m.

Łaty tynkarskie trapezowe, tynkarskie typu „h” Firmy SCHED-POL, są niezbędnym narzędziem w pracy związanej z robotami tynkarskimi i innymi robotami pokrewnymi. Wykonane są ze stopów aluminium o dużej twardości - co gwarantuje ich niezawodność i wytrzymałość.

Kątownice budowlane Firmy SCHED-POL są doskonałym narzędziem przy wyznaczaniu kierunku położenia płaszczyzn w kącie prostym, są niezbędne w pracy związanej z robotami murarskimi, tynkarskimi, instalacyjnymi. Kątownice wykonane są ze stopów aluminium o dużej twardości, czyszczona chemicznie powierzchnia zapewnia dużą wytrzymałość na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych

Libelle wklejone - wysoce wstrząsoodporne o dokładności wskazań 0,029° = 0,5 mm/m.

W ofercie Firmy znajdą Państwo kątownice malowane proszkowo lub anodowane w odcieniu srebrnym dostępne w sześciu długościach ze wskaźnikami pion-poziom lub bez wskaźników.

Grubość profili aluminiowych odpowiada standardom europejskim.