Nowości
w ofercie

Nowoczesne uniwersalne nośniki styropianowe - nowość 2011!

ŁATWY – CZYSTY – SZYBKI MONTAŻ

Firma Sched-Pol S.j. zaprezentowała na targach ISH Frankfurt 2011 swoje najnowsze rozwiązanie w zakresie montażu i zabudowy wanien półokrągłych i prostokątnych.

Nośniki uniwersalne firmy Sched-Pol wzbudziły ogromne zainteresowanie specjalistów z całej Europy, przekładając się jednocześnie na kontrakty eksportowe. To swoisty przełom technologiczny w tym najpopularniejszym w Europie systemie zabudowywania wanien.

Bezpieczna, stabilna zabudowa, możliwość wszechstronnego zastosowania (do niemal wszystkich wanien półokrągłych i prostokątnych!), wyjątkowo łatwy, szybki i czysty sposób montażu a do tego atrakcyjna detaliczna cena sprzedaży - to bardzo istotne argumenty tak dla instalatorów jak i inwestorów.

Sposób montażu nowego nośnika na przykładzie wanny półokrągłej z siedziskiem można prześledzić na filmie instruktażowym zamieszczonym tutaj.

Montaż nowych nośników jest wyjątkowo prosty i polega na kolejno przeprowadzanych czynnościach, zobrazowanych na powyższej animacji:

  1. Osadzenie wanny na narożnikach styropianowych i sklejenie ich z wanną przy użyciu pianki montażowej.
  2. Regulacja wysokości i wklejenie podpór dna wanny mna klej do płytek.
  3. Spasowanie długości obudowy frontowej i jej montaż.
  4. Zaklinowanie obudowy i pozostawienei całości na czas schnięcia kleju: ca 12 h.
  5. Obcięcie wystających klinów i bezpośrednie oklejanie nośnika glazurą.

Prawidłowo zamontowany produkt ma ogromną wytrzymałość - aż do 1500 kg równomiernie rozłożonego nacisku statycznego.

Nośniki styropianowe mają niezaprzeczalną przewagę nad innymi sposobami zabudowy brodzików oraz wanien; to najpopularniejszy system zabudowy w Europie. Prosty, czysty, szybki montaż, mniejsze obciążenie stropu ze względu na lżejszą konstrukcje, bezproblemowe klejenie płytek bezpośrednio do nośnika oraz niski koszt zabudowy to tylko niektóre z zalet nośników styropianowych. Osadzenie brodzika czy też wanny na nośniku oznacza najtrwalsze i najstabilniejsze posadowienie oraz szereg korzyści wynikających z ich późniejszego użytkowania, takich jak: odporność na zawilgocenie i zagrzybienie, wieloletnia wytrzymałość oraz bezpieczeństwo (styropian jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska).

Należy pamiętać także o tym, że tylko nośniki styropianowe dają 100% stabilność brodzika i wanny zarówno na rantach jak i na dnie.

Nowe nośniki uniwersalne są już dostępne - w dobrych punktach handlowych - cena deltaliczna netto: 265,00 pln.

powiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
powiększpowiększpowiększ