Oferta

Oferta Firmy SCHED-POL została podzielona na działy:

Wyposażenie łazienek – w skład którego wchodzą brodziki akrylowe, nośniki styropianowe do brodzików i wanien, systemy obudowywania brodzików i wanien, wanny na nośnikach, syfony.

Wyroby styropianowe – do których należą styropian do ociepleń (ścian, dachów i podłóg, fundamentów), styropapa, dachy, kształtki styropianowe (gzymsy, opakowania, elementy dekoracyjne),

Narzędzia budowlane –takie jak poziomnice i łaty murarskie oraz kątownice budowlane – niezastąpione w pracach murarskich i tynkarskich oraz przy wyznaczaniu kierunku poziomego lub pionowego położenia prostych oraz płaszczyzn (np. ścian i podłóg w budynkach).

Współpraca z producentami – w tym dziale Firma oferuje wszelkie usługi związane z wykonywaniem form aluminiowych do kształtek styropianowych, wykonywaniem form aluminiowych do termoformowania próżniowego, produkcją wyrobów akrylowych (w rozmiarach do 2000x1100 mm) i styropianowych (opakowania, kształtki i elementy dekoracyjne ) wg indywidualnych preferencji. Producentom mebli tapicerowanych Firma oferuje asortyment stelaży styropianowych gotowych do łatwego tapicerowania.